Array ( ) BikeProdejna.CZ - jízdní kola a kompletní příslušenství pro cyklisty

SERVIS LYŽÍ, SNOWBOARDŮ A BĚŽEK

Vybavení
Náš servis je vybaven moderními stroji WINTERSTEIGER, které jsou pravidelně servisovány a naši technici jsou pravidelně školeni v jejich údržbě i použití. Můžeme tak každému zákazníkovi zajistit maximální spokojenost. Vybavevení našeho SKI servisu si můžete prohlédnout na stránce servisní stroje.


SERVISNÍ BALÍČKY - LYŽE A SNOWBOARYBalíček Malý servis Střední servis Velký servis
Odstranění starého vosku
Přebroušení skluznice a spodních hran na brusném pásu
Základní oprava skluznice natavením P-TEX materiálu
Přebroušení skluznice a spodních hran brusném kameni
Vytvoření lineární struktury na brusném kameni
Srovnání bočních hran na brusném pásku
Naostření bočních hran na brusném pásku
Naostření bočních hran keramickým kotoučem
Naostření spodních hran keramickým kotoučem
Voskování skluznice za tepla
Vyleštění skluznice
CENÍK SERVISUBalíček Malý servis Střední servis Velký servis
Dětské lyže do 119 cm 299,- X X
Lyže JR do 139 cm 329,- 379,- 549,-
Lyže od 140 cm 349,- 399,- 599,-
Snowboard do 129 cm 349,- 399,- 599,-
Snowboard od 130 cm 399,- 449,- 649,-

Velký servis
Servisní technik nejdříve odstraní starý vosk. Následně na brusném pásu přebrousí skluznici a spodní hrany lyží. Po přebroušení je kontrolována skluznice a v případě potřeby jsou vrypy ve skluznici opraveny natavením P-TEX materiálu a skluznice se opět přebrousí na brusném pásu. Následuje broušením skluznice na kameni, čímž docílí optimální roviny skluznice a zároveň je do skluznice nabroušena šikmá struktura. Po vytvoření této požadované struktury jsou boční hrany lyže přebroušeny na brusném pásku, čímž se odstraní nerovnosti hran. Následně technik provede úhlování spodní a boční hrany pomocí keramických kotoučů, které zajistí přesné úhlování, lepší točivost, držení hran na terénu a delší životnost nabroušení. Po nabroušení hran se lyže za tepla navoskují a se skluznice vyleští rotačními kartáči.

Střední servis
Servisní technik nejdříve odstraní starý vosk. Následně na brusném pásu přebrousí skluznici a spodní hrany lyží. Po přebroušení je kontrolována skluznice a v případě potřeby jsou vrypy ve skluznici opraveny natavením P-TEX materiálu a skluznice se opět přebrousí na brusném pásu. Následuje broušením skluznice na kameni, čímž docílí optimální roviny skluznice a zároveň je do skluznice nabroušena šikmá struktura. Po vytvoření této požadované struktury jsou boční hrany lyže přebroušeny na brusném pásku, čímž se odstraní nerovnosti hran a následně se na brusném pásku finálně nabrousí boční hrany lyže. Po nabroušení hran se lyže za tepla navoskují a se skluznice vyleští rotačními kartáči.

Malý servis
Servisní technik nejdříve odstraní starý vosk. Následně na brusném pásu přebrousí skluznici a spodní hrany lyží. Po přebroušení na brusném pásu pokračuje finálním broušením skluznice, čímž docílí optimální roviny skluznice. Po té jsou boční hrany lyže přebroušeny na brusném pásku, čímž se odstraní nerovnosti hran a následně se na brusném pásku finálně nabrousí hrany lyže. Po nabroušení hran se lyže za tepla navoskují a se skluznice vyleští rotačními kartáči.Broušení hran

Broušení hran keramickými kotouči 250,-Seřízení vázání

Seřízení vypínacích sil vázání + potvrzení 150,-Opravy skluznice

Oprava skluznice natavením P-TEX materiálu (1 zásah do 2cm2) 100,-
Oprava skluznice přebroušením na brusném pásu 200,-

Změna struktury brusného kamene

Změna struktury na brusném kameni 200,-Voskování a čištění skluznice

Ruční voskování sjezdových lyží voskem Wintersteiger 190,-
Ruční voskování snowboardu voskem Wintersteiger 250,-
Strojové voskování sjezdových lyží voskem Wintersteiger 150,-
Strojové voskování snowboardu voskem Wintersteiger 190,-
Odmaštění a umytí lyže 100,-
Odmaštění a umytí snowboardu 150,-Nastavení posuvného vázání

Nastavení posuvného vázání na botu 100,-


SERVISNÍ BALÍČKY - BĚŽKYBalíček Malý servis
Odstranění starého vosku
Přebroušení skluznice na brusném pásu
Začištění bočních hran
Voskování skluznice za tepla
Vyleštění skluznice
CENÍK SERVISU - BĚŽKYMalý servis
290,-Malý servis
Servisní technik nejdříve odstraní starý vosk. Následně na brusném pásu přebrousí skluznici bežek. Následně se začistí boční hrany a bežky se za tepla navoskují a skluznice se vyleští rotačními kartáči.
Lyžování má být požitek
Pokud má být lyžování zážitek, tak jen ostré hrany, správně udržovaná skluznice s ideální strukturou a voskem Vám mohou nabídnout ty nejlepší lyžařské zážitky. Servis lyží, servis snowboard a servis bežek v našem ski servisu Vám zajistí dokonalé jízdní vlastnosti na sjezdovce a ledové plotny již pro vás nebudou stašákem.

Skluznice lyží
Nejedou vám lyže, nebo se na skluznici lepí sníh? Pak je vaše skluznice ve špatném stavu. Prvotní ochranou skluznice je její správné navoskování, při kterém se skluznice nahřeje, otevřou se její póry a za tepla se do ní nažehlí vosk. V případě, že je skluznice poškrábaná, voskování nepomůže. V tomto případě je potřeba skluznici přebrousit, a to buď brusným pásem, nebo kamenem. V případě přebroušení kamenem, lze do skluznice vybrousit strukturu, která zajistí lepší ovládání lyží. V případě větších vrypů do skluznice, je třeba skluznici opravit natavením P-TEX materiálu, který vrypy zacelí a následně se může přejít k přebrušování skluznice

Hrany lyží
Lyže vám na nich nedrží a ujíždějí? Pak máte pravděpodobně tupé hrany lyží. K otupění hran dochází nejen při jízdě po ledových plotnách, ale také ve frotách na vleky, kdy dochází k otupění o lyže ostatních lyžařů ve frontě. Hrany se brousí ideálně několikrát za sezonu, a to vždy v závislosti na schopnostech lyžaře a četnosti lyžování. Obecně lze říci, že hrany je vhodné přebrousit cca po 7-8 dnech lyžování. V případě, že budete lyžovat na zledovatělých sjezdovkách, je vhodné přebroušení po 4-5 dnech lyžování. Rozhodným okamžikem, kdy lyže přebrousit, je zhoršená schopnost lyží udržet směr

Struktura skluznice
lyže ztrácejí dynamiku, a je jejich vedení je obtížnější, pak je pravděpodobně narušena struktura skluznice, což velmi ovlivní jízdní vlastnosti lyží. Skluznice potřebuje mít jemný vzorek, a být správně navoskovaná, aby mohla zajistit správný odvod vody vznikající třením skluznice o sníh. V našem serisu si můžete nechat vybrousit do skluznice několik typů vzorků, které zajístí ideální jízdní vlastnosti právě pro váš styl jízdy. Novou strukturu skluznice lze vytvořit brusnými kameny, které jsou součástí servisních strojů Wintersteiger

Vázání
Stává se vám, že vázání někdy vypne, i když k tomu nemělo zjevný důvod, a někdy nevypne, i když by mělo? Důvodem je špatná nastavení vypínacích sil vázání. Vázání se vždy seřizuje dle konkrétních proporcí a zkušeností každého lyžaře. Pouze se správně nastaveným vázáním předejdete poranění!


Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

Prodejna Cyklo servis Ski servis Obchodní podmínky Kontakt vytvořilo intencio s.r.o. © 2018 BikeProdejna.cz