Úvodní stránka > Leasing elektrokol

Operativní leasing elektrokol pro firmy a podnikatele

Chcete do své firmy pro pohodlnější dopravu zaměstnanců pořídit nějaká ta elektrokola, ale stále váháte? Přece jen takové kvalitní elektrokolo znamená poměrně nezanedbatelný výdaj, a to navíc když ho pořizujete ne v jednotkách, ale rovnou desítkách. My pro vás ale máme řešení: jedno či více elektrokol si u nás totiž můžete pořídit na operativní leasing.

Jak operativní leasing funguje?

Stejně jako v rámci leasingu auta či nemovitosti. Za elektrokolo či elektrokola budete platit měsíční splátky, zatímco elektrokola samotná budou stále patřit leasingové společnosti. Po dvou letech je pak budete mít možnost buďto vrátit, nebo doplatit zbývající částku a nechat si je.

Výhodou takového systému je, že jakékoliv provozní starosti elektrokol nespadají na vás, nýbrž na danou leasingovou společnost. Měsíční splátky jsou fixní, zahrnují plný servis a během tohoto dvouletého období můžete navíc jednotlivá kola obměňovat i za novější modely.

Městská elektrokola

Elektrokola specializovaná do měst nabízí zpravidla nižší nástup a naopak větší úložný prostor pro přepravu nejrůznějšího nákladu. Kvůli tomu se tak ideálně hodí pro silniční jízdu, zatímco pro náročnější terén už tolik vybavena nejsou.

Dětská
elektrokola

Na praktickou cestu do školy nebo pohodový výlet s vámi mohou vyrazit i vaše ratolesti, a to bez nutnosti speciálních sedaček nebo tažných tyčí. V našem výběru totiž nechybí ani bezpečná a pro snadnou manipulaci i lehká elektrokola pro děti.

Krosová elektrokola

Krosová elektrokola (u nás dělená na pánská a dámská) jsou ideálním kompromisem mezi jízdou po městě a horských cestách. Hodí se nejlépe na silnice a do lehčího terénu, a to jak na kratší, tak i na delší výlety. Právě proto jsou často vybaveny blatníky, speciálním nosičem nebo osvětlením.

Co zahrnují měsíční splátky?

V rámci fixních měsíčních splátek za leasing elektrokol získáte dvouletou zárukou (která tedy pokrývá celé období vašeho splácení), pojištění na krádež, poškození či vandalismus, kompletní příslušenství a k tomu i servisní balíček pokrývající veškeré servisní náklady leasingu.

Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

Prodejna Cyklo servis Ski servis Obchodní podmínky Kontakt vytvořilo intencio s.r.o. © 2018 BikeProdejna.cz