Prodejna jízdních kol v Praze

Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

 

Naše prodejny

 

Profesionální servis

Ukázky servisu jízdních kol a elektrokol

 

Servis lyží, snowboardů a běžek obsáhlé servisní balíčky, broušení, voskování, seřízení a další služby

Ukázky servisu lyží

NABÍDKA KOL

PŘÍSLUŠENSTVÍ

ČLÁNKY

foto_neni_k_dispozici

Vánoční typy

BIKEPRODEJNA.cz 2016-12-08 16:18:32

VÁNOČNÍ TYPY

Vánoce se blíží mílovými kroky a jízdní kolo pro naše ratolesti je nedílnou součástí dárků, které Ježíšek pod stromeček naděluje. Proto Vám přinášíme krátké představení dětských kol Superior, které může nejen Ježíškovi pomoci s jeho správným výběrem.Dětským modelem, který se těší velké popularitě, je Superior F.L.Y., ve všech jeho podobách a velikostech kol.

Extrémně nízká váha, kterou se Superior F.L.Y. řadí mezi nejlehčí modely na našem trhu a geometrie rámu, vytvořená na míru dětské postavě, spolu se specifickými dětskými klikami, řadí kolo na špičku ledovce dětských strojů.

Heslo "v jednoduchosti je síla" bylo při vývoji tohoto modelu bylo klíčové. I proto kolo nedisponuje složitými řadícími mechanismy a zbytečnostmi, s jejichž ovládáním má dítě často problém a ve finále je pro něj pouze přidanou váhou a překážkou k radosti z jízdy, o kterou u dětských kol přece jde v první řadě!!!

Mezi další oblíbené modely se řadí Superior TEAM JUNIOR v originálním teamovém designu, který na svých kolech vozí nejlepší závodníci naší značky a zachovaly si benefity a vlastnosti výše zmíněného Superior F.L.Y.Za zmínku stojí i Superior TEAM 16 pro nejmenší s 16" koly, přídavnými kolečky a uhrančivým závodním designem.

Další kategorií kol, kterou v tipech vánočních dárků pro děti zmíníme, jsou kola Superior XC 20 v provedení PAINT, RACER a MODO JUNIOR.

Ve stejném provedení barev, ale s 24" koly jsou dostupné modely Superior XC 24"

Dostupné varianty dětských kol v pastelových barevných kombinacích, které ty nejmladší pod stromečkem rozhodně rozradostní a uhranou.

Zkrátka nepřijdou ani malé princezny, pro které je nachystána kolekce Superior MODO XC 20 a Superior MODO XC 24 v dívčím designu.

Všechny dětská kola Superior si můžete prohlédnout na naší prodejně.

Třeba z nich Ježíšek vybere to vysněné:-)Zpět

Prodejna Dolní Chabry

BIKEPRODEJNA.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

Prodejna Cyklo servis Ski servis Obchodní podmínky Kontakt vytvořilo intencio s.r.o. © 2018 BikeProdejna.cz